Home » Bez kategorii » Zabawa andrzejkowa w oddziałach przedszkolnych

Zabawa andrzejkowa w oddziałach przedszkolnych

„Święty Andrzej ci ukaże, co ci los przyniesie w darze”…

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz przenieść się do świata magii i czarów. Z tej okazji 30 listopada dzieci z oddziałów przedszkolnych przebrane we wspaniałe stroje wzięły udział w zabawie andrzejkowej prowadzonej przez Dj. Wszystkie dzieci fantastycznie bawiły się przy przebojach muzyki współczesnej i disco polo. Dowiedziały się co ich czeka w niedalekiej przyszłości (kto musi uważać na zdrowie, kto spotka kogoś dawno nie widzianego, kto będzie bogaty lub wyjedzie we wspaniałą podróż…) i tej bardziej odległej (np. dotyczącego zawodów jakie będą wykonywać jak dorosną). Było przy tym dużo żartów i śmiechu.  Oczywiście nie zabrakło też lania wosku przez dziurkę od klucza, przekuwania szpilką serca, aby móc dowiedzieć się, jak będzie miała na imię przyszła sympatia czy też ustawiania bucików. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy taneczne i słodki poczęstunek.      Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa.