Home » Bez kategorii » Festiwal piosenki z okazji Dnia Pluszowego Misia

Festiwal piosenki z okazji Dnia Pluszowego Misia

28 listopada odbył się festiwal piosenki z okazji święta ulubionego przyjaciela dzieci, jakim jest pluszowy miś.

Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych przyniosły swoje ulubione pluszowe misie, które towarzyszyły im podczas śpiewania piosenek oraz recytacji wierszy. Pięknie wykonane opaski na głowę z emblematem misia stworzyły niezwykle bajeczną scenografię. Nie zabrakło też starannie przygotowanej dekoracji i fotobudki, która cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Po zakończonym festiwalu piosenek pan dyrektor  Sławomir Winiarski wręczył dzieciom pamiątkowe podziękowania oraz drobne prezenty. Każde dziecko zrobiło sobie zdjęcie w fotobudce, aby upamiętnić to wydarzenie.

„Pokochaj Pluszowego Misia, on przyjacielem dzieci jest….” – tak brzmiały słowa jednej z piosenek śpiewanych przez dzieci i z całą pewnością z tymi słowami się zgadzamy.