Home » 2024 » kwiecień » 09

Daily Archives: 9 kwietnia 2024

Warsztaty z Planetarium “Orbitek”

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, co kryje się poza granicami naszej planety? Czy księżyce, gwiazdy i planety również mają swoje historie do opowiedzenia? Jeśli tak, to dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję uczestniczyć w fascynującej podróży po kosmosie dzięki warsztatom z Planetarium „Orbitek”. Współczesne technologie pozwalają nam zagłębić się w tajemnicze zakamarki wszechświata, a takie warsztaty były idealną okazją do odkrycia jego niezwykłych sekretów. Dzieci dzięki interaktywnym pokazom mogły doświadczyć niesamowitych przygód, obserwując gwiazdy, planety i inne ciała niebieskie, a wszystko to w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze naszego przedszkola. Pan instruktor zaprezentował ciekawe opowieści, kreatywne zabawy z piłkami- planetami ucząc jednocześnie podstawowych pojęć astronomicznych w przystępny i atrakcyjny sposób. Na zakończenie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia z kosmonautą. Bardzo dziękujemy za ciekawe zajęcia, które z pewnością będą okazją do rozwijania ciekawości i pasji do nauki o kosmosie.