Home » Bez kategorii » KONKURS RECYTATORSKI „OWIECZKA CZWÓRECZKA I PATRON SZKOŁY”

KONKURS RECYTATORSKI „OWIECZKA CZWÓRECZKA I PATRON SZKOŁY”

Drodzy Rodzice ,

w bieżącym roku szkolnym środowisko naszej szkoły realizuje projekt edukacyjno-wychowawczy przygotowujący nas do obchodów 100.rocznicy urodzin Papieża Jana Pawła II.

Poznając osobę Papieża Polaka uczymy się żyć prawdziwymi wartościami i otwierać na potrzeby drugiego człowieka. W związku z zaistniałą sytuacją zapraszamy wszystkie chętne dzieci do udziału w zaplanowanych działaniach online. Należą do nich :

1. Konkurs recytatorski: „Owieczka Czwóreczka i Patron Szkoły”
  2. Konkurs- Koncert: „Młode talenty to my”
  3. Konkurs plastyczny pt. Laurka dla św. Jana Pawła II

Zachęcamy do udziału we wszystkich konkursach jako DAR SERCA DLA NASZEGO PATRONA PAPIEŻA JANA PAWŁA II 🙂

Szczegółowe informacje, regulaminy oraz sposób realizacji w/w konkursów na stronie głównej szkoły oraz na platformie classroom:)