Home » Bez kategorii » WIZYTA STOMATOLOGA W RAMACH WSDZ

WIZYTA STOMATOLOGA W RAMACH WSDZ

W ramach realizacji projektu z doradztwa zawodowego „Pasje i zawody naszych rodziców” dzieci z oddziału przedszkolnego 0 „B” odwiedziła pani stomatolog. Mama Hani opowiedziała dzieciom jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Przedszkolaki wykonały piękny plakat, mówiący o różnych produktach zdrowych i niezdrowych dla naszych zębów. Ponadto  poznały niektóre narzędzia stomatologiczne oraz mogły samodzielnie wykonać swoje pierwsze kolorowe plomby w przygotowanych przez panią Dorotę modelach uzębienia.

Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Ciok-Kowalskiej za przedstawienie swojego zawodu oraz zachęcenie dzieci do dbania o swoje ząbki.

„Szczotka, pasta, kubek ciepła woda, tak się zaczyna pierwsza przygoda…”-  w myśl słów piosenki od dzisiaj obiecujemy, że o nasze zęby dbać będziemy!