Home » Bez kategorii » OLIMPIADA INTEGRACYJNA

OLIMPIADA INTEGRACYJNA

W dniu 15 listopada 2019 r. w  Szkole Podstawowej nr 4  w Łęcznej odbyła się XVIII Powiatowa Olimpiada Integracyjna pod hasłem „JESTEM SOBĄ”, w której udział wzięli uczniowie grupy O”A” zajmując 3 miejsce. To wielki sukces !!!

Olimpiada rozpoczęła się zgodnie z tradycją zapaleniem olimpijskiego znicza. Wielkim zaszczytem było to, że nasze przedszkolaki miały okazję wykonać tą jakże ważną czynność.

Następnie dzielnie rywalizowały w pięciu konkurencjach sportowych wymagających sprytu i zwinności. To jeszcze nie koniec !!! Przyszedł czas na część artystyczną, w niej również braliśmy czynny udział. Śpiewaliśmy i graliśmy w rytm piosenki „Kap, kap”.

Ach! Co to był za dzień, tym bardziej, że na szyi każdego ucznia zawisł prawdziwy medal, wyjątkowy, bo wywalczony wspólnie w pięknej atmosferze – więc bezcenny.