Home » Bez kategorii » DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

Owieczka Czwóreczka i Kubuś Puchatek

25 listopada przedszkolaki pojawiły się w szkolnej bibliotece. Tutaj powitała ich Owieczka Czwóreczka i Kubuś Puchatek. Zaproszeni rodzice: p.Arleta Fiszka – Borzyszkowska, p.Żaneta Wietrzyk, p.Katarzyna Brus, p.Sylwia Małek – przeczytały bajkę rymowankę autorstwa p. Katarzyny Szymańskiej   ,,Owieczka Czwóreczka i Kubuś Puchatek”. Krystian Nowak i Alan Golan z klasy 4A zaprezentowali historię pluszowego misia. Wszystkie dzieci poznały przyjaciół Kubusia Puchatka odgadując zagadki i układając puzzle. Oglądały także misiowe książeczki, które mogą wypożyczyć ze szkolnej biblioteki. Na zakończenie spotkania nie zabrakło również słodkiej nagrody – niespodzianki dla przedszkolaków.

Oprac. G. Iwanek i M. Olech