Home » 2024 » marzec » 27

Daily Archives: 27 marca 2024

Warsztaty wielkanocne

Zbliża się czas Wielkanocny, który w naszej kulturze obfituje w wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Właśnie z tej okazji w oddziałach przedszkolnych zostały zorganizowane warsztaty wielkanocne. Dzieci z przygotowanych materiałów wykonały piękne świąteczne ozdoby. Możliwość wspólnej pracy poprzez twórczość artystyczną sprawiła dzieciom dużo radości, a wykonane stroiki na pewno zostaną wykorzystane do świątecznych dekoracji. Wierzymy, że te wspólne warsztaty nie tylko przyniosły radość dzieciom, ale także umożliwiły im lepsze zrozumienie tradycji i symboliki związanej z Wielkanocą. Dzięki takim aktywnościom dzieci mogą lepiej odczuć atmosferę zbliżających się świąt oraz w pełni celebrować ten wyjątkowy czas.