Home » 2024 » marzec » 21

Daily Archives: 21 marca 2024

„Dzień otwarty”

Dzień otwarty w oddziałach przedszkolnych jest wyjątkową okazją dla rodziców, opiekunów oraz innych osób zainteresowanych, aby poznać życie i działalność przedszkola bliżej. Takie dni często organizowane są przez przedszkola w celu zaprezentowania swojej pracy, metod pedagogicznych oraz wartości, jakie kształtuje się w najmłodszych uczestnikach edukacji. 20 marca 2024 r. w naszych oddziałach przedszkolnych gościliśmy grupy przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 3 i Przedszkola Publicznego nr 4 w Łęcznej wraz z Paniami nauczycielkami. Dzieci z „zerówek” zaprezentowały się przed przesympatyczną publicznością we wzruszającym przedstawieniu „Brzydkie kaczątko”. Po przedstawieniu dzieci miały okazję zwiedzić nasze oddziały przedszkolne oraz obserwować i uczestniczyć w zajęciach prowadzonych w poszczególnych salach. Każda grupa „zerówiaków” wraz ze swoją Panią nauczycielką zaprezentowała inną, ciekawą aktywność. Przedszkolaki mogły zamienić się w prawdziwych artystów i pomalować farbami na folii, poznać co to jest programowanie i samodzielnie zaprogramować drogę ozobotów i genibotów. Uczestniczyły również w ciekawych eksperymentach i doświadczeniach oraz wzmacniały swoje zmysły na ścieżce sensorycznej. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy do naszego Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej.