Home » Bez kategorii » Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jesienny liść”.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Jesienny liść”.

Jesień to piękny czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk.
Ponadto, ta piękna i kolorowa pora roku dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji, dlatego też w naszej placówce został zorganizowany konkurs plastyczny pt. ,,Jesienny liść”.
Konkurs był adresowany do dzieci z oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej im. Jana Pawła II.
Dnia 21 października 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.
 Głównymi celami konkursu było:
● rozwijanie kreatywności i twórczości dziecięcej,
● rozwijanie umiejętności plastycznych dzieci,
● rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi,
● rozwijanie pracy twórczej,
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę.
Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, wszystkie prace były piękne, oryginalne,
związane z tematem, więc jury zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się dużą samodzielnością. Podczas oceny zwracano uwagę również na aktywność twórczą, umiejętność łączenia ze sobą różnych technik, oryginalne ujęcie tematu oraz  estetykę.
Laureaci:
I miejsce – Jan Cichosz 0A
II miejsce – Maja Skwierczyńska 0D
III miejsce – Szymon Kalinowski 0B
Wyróżnienia:
– Mikołaj Legieć 0E
– Olivier Ostapiuk 0C
– Zuzanna Kozina 0D
– Martyna Staniak 0D
– Milada Chapuła 0A
Laureaci konkursu oraz wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów z plastyczną przygodą.

Opr. A. Dados, J. Zarzeczna, I. Karczmarska