Home » Bez kategorii » JESIENNY SPACER

JESIENNY SPACER

We wrześniu i w październiku dzieci z grupy 0 D aktywnie odpoczywały na łonie natury. Dwukrotnie spacerowały po lesie u schyłku lata i w rozkwicie jesieni. Obserwowały przyrodę latem i jesienią, omawiając zachodzące w niej różnice. Poznawały roślinność naszych lasów oraz zwierzęta zamieszkujące te tereny. Próbowały nasłuchiwać leśnych odgłosów oraz wąchać zapachy lasu. Przedszkolaki uczestniczyły w zabawach i zawodach na leśnej polanie i łące. Podczas spacerów wypoczywały, relaksując się przepięknymi widokami, ciszą i rześkim powietrzem. Korzystały ze słońca i pięknej pogody. W ramach zajęć wychodziły również do parku. Obserwowały jesień i zbierały kolorowe liście  do bukietów i innych prac plastycznych. W ramach zajęć o zwierzętach hodowlanych grupa 0 D odwiedziła również stado kóz i baranów z pobliskiego gospodarstwa. Dzieci mogły z bliska obserwować wygląd i zachowanie tych ciekawych zwierząt.