Home » Bez kategorii » Wizyta w PGKiM w Łęcznej

Wizyta w PGKiM w Łęcznej

Dnia 9 maja 2023 r. dzieci z grupy 0 “A” i 0 “E” odwiedziły Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęcznej. Celem naszej wizyty było utrwalenie oraz promowanie prawidłowych zachowań proekologicznych, zachęcających przede wszystkich do segregacji śmieci  oraz zapoznanie się się z procesem utylizacji odpadów z naszej miejscowości. Dzieci bardzo chętnie odpowiadały na zadawane pytania, doskonale poradziły sobie z rozpoznawaniem kolorów kontenerów do segregacji  odpadów.  Największą atrakcją była możliwość pomocy w  umieszczeniu kontenerów w pojeździe zwanym śmieciarką i obsługa panelu sterowania. Na zakończenie spotkanie dzieci wręczyły kartkę z podziękowaniem za miłe i wartościowe spotkanie. Miejmy nadzieję, że teraz nasi przeszkoleni „specjaliści” będą kształtować świadomość swoich rodzin, znajomych i sąsiadów.  Jeszcze raz dziękujemy za tak cenną lekcję jak dbać o naszą planetę.