Home » Bez kategorii » Warsztaty wielkanocne

Warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci, jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji            i zwyczajów, które chcemy przekazywać młodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą i w naszej szkole nadszedł czas świątecznych przygotowań. Właśnie z tej okazji dzieci z oddziałów przedszkolnych wykonały stroiki wielkanocne. Samodzielnie malowały zajączki, baranki i kurki. Następnie wykonały spód stroików z gałązek bukszpanu. Przygotowane przez siebie elementy połączyły      i dodatkowo ozdobiły kwiatuszkami, piórkami, motylkami itp. Możliwość wspólnej pracy poprzez twórczość artystyczną sprawiła dzieciom dużo radości,   a wykonane stroiki na pewno zostaną wykorzystane do świątecznych dekoracji.