Home » Bez kategorii » REALIZACJA PROJEKTU „POZNAJEMY ZAWODY”

REALIZACJA PROJEKTU „POZNAJEMY ZAWODY”

W ramach projektu „Poznajemy zawody”, przedszkolaki z grupy 0 d miały możliwość poznania pracy krawcowej „od podszewki”. Pani Diana Choroś-mama Julka bardzo dokładnie objaśniła dzieciom i zademonstrowała na czym polega jej praca. W czasie zajęć dzieci miały możliwość obejrzenia z bliska maszyny do szycia, zapoznali się z akcesoriami potrzebnymi do szycia, poznali różne rodzaje materiałów, a także oglądali gotowe, uszyte przez panią Dianę ubranka dla dzieci. Nasze przedszkolaki nauczyły się korzystać z centymetra krawieckiego, a nawet już wiedzą jak zmierzyć obwód klatki piersiowej, długość spodni, szerokość pasa czy też obwód głowy. Pani Diana już dzisiaj zaszczepiła w dzieciach swoją pasję i któryś przedszkolak w przyszłości na pewno wybierze taki zawód. Bardzo dziękujemy Pani Dianie za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.