Home » Bez kategorii » Projekt edukacyjny „Piękna nasza Polska cała” – zadanie: „Napisz kartkę Bohaterom”

W ramach realizacji jednego z zadań projektu edukacyjnego „Piękna nasza Polska cała” – „Napisz kartkę Bohaterom” przedszkolaki z grup 0„C” i 0„E” uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych, celem których było przybliżenie historii Powstania Warszawskiego oraz uczczenie pamięci jego uczestników. Chcąc okazać swoją wdzięczność, dzieci własnoręcznymi rysunkami przyozdobiły kartki dla Bohaterów Powstania oraz wykonały pracę  plastyczną. Następnie, wraz z wychowawczyniami, udały się na pocztę, by wspólnie wysłać przesyłkę zawierającą podziękowania dla nich za walkę o wolność i niepodległość Ojczyzny.