Home » Bez kategorii » BAL KARNAWAŁOWY 2020

BAL KARNAWAŁOWY 2020

ACH, CO TO BYŁ ZA BAL !
Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.
W czwartek 30 stycznia odbył się bal karnawałowy w naszych zerówkach. Już od wejścia można było odczuć niecodzienny nastrój. Jedne dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby, plecaczki i reklamówki. W przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie: wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerze, smok, piraci,
policjanci, Spider-Man, Batman… i nie sposób ich wszystkich wymienić.
Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu rozpoczął się bal. Nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań by wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce w rytmie wesołej i skocznej muzyki, pod dyktando wodzireja, który został specjalnie zaproszony na tę wyjątkową okazję. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

Każde dziecko miało również okazję wziąć udział w sesji zdjęciowej. W trakcie zabawy nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców naszych przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.