Home » 2019 » październik » 13

Daily Archives: 13 października 2019

MALI POLIGLOCI

„Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo

Projektem, który nieustannie się urzeczywistnia,

przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta”
                                               (Jan Paweł II)

Podążając za słowami naszego patrona szkoły Papieża Jana Pawła II  w oddziale przedszkolnym 0 „b” realizujemy w roku szkolnym 2019/2020 innowację językową z języka niemieckiego i angielskiego pt: „ Mali Poligloci”.

Znajomość języków obcych to otwarte okno na świat, wiele możliwości i korzyści dla przyszłego młodego pokolenia. Im wcześniej rozpoczniemy naukę języków obcych, tym szybciej opanujemy język na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym nam swobodne porozumiewanie się z obcokrajowcami.

Dzieci  w oddziale przedszkolnym bawiąc się, odkrywają świat języków obcych poprzez wspólne śpiewanie piosenek oraz przyswajanie podstawowych słów i zwrotów. Nic tak nie cieszy , jak uśmiech i radość ze zdobywanej wiedzy i umiejętności językowych.

Języki obce w naszej szkole są nadzieją, projektem lepszej przyszłości naszych małych poliglotów.