Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego
konkurs
W minionym roku kalendarzowym uczniowie uczęszczający do świetlicy terapeutycznej oraz wolontariusze brali udział w zajęciach, których celem było opóźnianie inicjacji alkoholowej i papierosowej. Mieli okazję poznać wiele gier i zabaw usprawniających kompetencje społeczne oraz wspomagających umiejętności samoobsługowe. Podsumowaniem  spotkań był konkurs plastyczny pt. „Alkohol to wróg” promujący zdrowy styl życia wśród dzieci i młodzieży. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane na gazetce szkolnej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Dzień suszonych owoców
owoce
W piątek 19 stycznia klasy III b, III c, III d przygotowały kolejny Dzień Zdrowia w naszej szkole. Była to akcja promująca suszone owoce i zawarte w nich minerały i witaminy, które mogą być zdrową alternatywą dla niezdrowych słodyczy. Akcja odbyła się pod hasłem „Suszone owoce jemy, zdrowo żyjemy i uczyć się chcemy”.
Bezpieczne ferie w szkole i nie tylko
ferie
W czasie ferii w naszej szkole organizowane będą zajęcia dla uczniów. Wystarczy tylko uzyskać pisemną zgodę od rodzica na udział w nich i zgłosić się z nią do prowadzącego je nauczyciela. Tradycyjnie, najwięcej jest zaplanowanych  zajęć rekreacyjno-sportowych w hali, ale również będą odbywać się w świetlicy profilaktyczno-wychowawczej, zostaną przeprowadzone warsztaty fotograficzne i wiele innych.
Kolędnicy misyjni u Arcybiskupa

kolędnicy

W środę 10 stycznia uczniowie „czwórki” wybrali się do Arcybiskupa Stanisława Budzika, który zaprosił kolędników misyjnych z Łęcznej do Kurii. Wszyscy zebraliśmy się przed szkołą o 8.30, by być na miejscu około 9.00. Udało się nam przybyć trochę wcześniej, dzięki czemu mieliśmy czas na ostatnie przygotowania. Po przebraniu się w stroje, nastrojeniu instrumentów i próbie generalnej, byliśmy gotowi na występ przed Arcybiskupem.
SZKOLNY KONKURS PROFILAKTYCZNY
przedstawienie
14 grudnia odbyło się podsumowanie Szkolnego Konkursu Profilaktycznego, którego celem było promowanie wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej zdrowego stylu życia wolnego od uzależnień. Konkurs cieszył się dużą popularnością, a prace zaskakiwały oryginalnym podejściem do wybranego spośród 3 tematów:
- Alkohol? Nie, dziękuję!
- Ruch zamiast alkoholu.
- Zachowaj trzeźwy umysł.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www