Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Marszałek, kurator i dyrektor WORD-u patronują konkursowi
W roku szkolnym 2017/2018 Szkoła Podstawowa nr 4 w Łęcznej organizuje VIII Wojewódzki Konkurs Szkolny pt. „Bądź bezpieczny na drodze” pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dyrektora WORD-u w Lublinie.
logo logo logo
Warsztaty świąteczne w Klubie YOLO
Klub YOLO
19 grudnia gimnazjaliści oraz uczniowie klas szóstych, aby poczuć już bożonarodzeniową atmosferę, postanowili wziąć udział w świątecznych warsztatach. Przy dźwiękach kolęd powstawały piękne choinki, ramki, bombki, bałwanki. Tworzenie ozdób wprowadziło wszystkich w pogodny nastrój. Jedno jest pewne, był to niewątpliwie miło spędzony czas, bo wszyscy wychodząc, mieli uśmiech na twarzy
Uczniowie kl. ID i IE w teatrze
teatr
W dniu 19 grudnia 2017 r. uczniowie klasy  pierwszej D i E obejrzeli spektakl taneczno – akrobatyczny pt. „Alicja w Krainie Czarów”  w wykonaniu młodych artystów baletowych. Spektakl odbył się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Uczniowie  z zainteresowaniem  śledzili magiczną podróż  Alicji, która pozwoliła jej zobaczyć siebie i przyjaciela Hamisza z innej perspektywy. Niezwykłe przygody pomagają dziewczynce odkryć, że spontaniczność i odpowiedzialność można połączyć w harmonijną całość.
Piękna muzyka, gra świateł oraz umiejętności taneczne aktorów na długo pozostaną w pamięci pierwszoklasistów.
Jasełka 2017 (wideo)
Jasełka
W dniu 22-go grudnia społeczność naszej szkoły obejrzała Jasełka, które wprowadziły wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Całość rozpoczął piękny taniec śnieżynek. Następnie w pięknej oprawie muzycznej aktorzy zilustrowali wydarzenia  związane z narodzeniem Jezusa. Po przypomnieniu tych biblijnych wydarzeń widzowie przenieśli się do czasów dzisiejszych, gdzie wnuczka prosiła babcię by coś zrobiła by wszyscy radośnie przeżyli święta. Okazało się, że istotą  Świąt Bożego Narodzenia jest bycie darem dla innych i dzielenie się miłością. Jeśli pamiętamy o innych i dzielimy się miłością to sami zostajemy obdarowani. Na końcu, po wspólnym śpiewaniu kolęd  Pan Sławomir Winiarski dyrektor szkoły złożył wszystkim świąteczne życzenia byśmy dzieląc się miłością odnaleźli drogę do Betlejem i  spotkali nowonarodzonego Jezusa.
Konkurs „Bezpieczny dom i gospodarstwo” rozstrzygnięty.
konkurs plastyczny
18 grudnia 2017r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów powiatowego konkursu plastycznego „Bezpieczny dom i gospodarstwo”, zorganizowanego w ramach programu „Bezpieczne życie”.
Z naszej szkoły nagrody otrzymali: Barbara Słowik z klasy IIIE, opiekun Renata Panas oraz Jakub Żurek z klasy IIIB, opiekun Beata Słomka. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczył Starosta Łęczyński - Roman Cholewa. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www