Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Uroczystość wręczenia Europejskiej Nagrody Obywatelskiej w Lublinie.
nagroda
08.12.2017 r. klasa III E razem z grupą O D uczestniczyła w uroczystości wręczenia Europejskiej Nagrody Obywatelskiej Ewie Dados. Organizatorami wydarzenia było Biuro Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. W trakcie uroczystości uczniów zabawiał Święty Mikołaj, zbierano także upominki w ramach akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Uroczystość zakończył Koncert Majki Jeżowskiej.
Koncert Laureatów 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego
rec
W dniach 28 – 29 listopada 2017 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Lublinie odbył się Wojewódzki Turniej 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nim udział 101 uczestników, w tym uczennica naszej szkoły. Jury, po wysłuchaniu recytatorów, przyznało Karolinie Adamczyk z klasy IVc I. Nagrodę.
12 grudnia 2017r. uczennica SP 4 w Łęcznej wzięła udział w Koncercie Laureatów 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego. Odbył się on w Sali Czarnej Centrum Kultury w Lublinie.
Zakończyliśmy akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2017
pomóż dzieciom
Samorząd Uczniowski informuje, że w dniu 12 grudnia  zgromadzone przez nas dary na rzecz akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę” zostały odebrane przez panią Martę z PCPR.Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki.
Barbórkowe spotkanie
konkurs
W dniu  01 grudnia 2017 r. podczas uroczystej Barbórki w Zespole Szkół Górniczych odbyło się podsumowanie VII Konkursu Wiedzy o Świętej Barbarze i Tradycjach Górniczych. Uczennica naszej szkoły Katarzyna Drozd  z klasy VI a otrzymała nagrodę za zajęcie III miejsca w kategorii plastycznej.
Gratulujemy sukcesu i zachęcamy innych uczniów do brania udziału w konkursach!
Klasy Ia i Ic w skansenie
teatr
W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie z klasy Ia i Ic uczestniczyli w zajęciach muzealnych „Spotkanie ze Świętym Mikołajem” w Muzeum Wsi Lubelskiej. W pierwszej części spotkania dzieci brały udział w konkursach i zabawach oraz obejrzały spektakl przygotowany przez organizatorów. Z ust przyjaciół Świętego Mikołaja: Królowej Zimy, Śnieżycy, Dziadka Mroza -  milusińscy dowiadują się kim był św. Mikołaj, czym zasłynął za życia, czy naprawdę chodził ubrany w czerwony kostium i czapkę z pomponem, kto kierował do niego modlitwy i dlaczego to właśnie On stał się ulubieńcem najmłodszych. Drugą część stanowiła .... wizyta samego świętego Mikołaja, przybywającego do skansenu bryczką w towarzystwie Aniołka i Diabła. Na koniec dzieci otrzymały zasłużony prezent.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www