Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Pomoc dla zwierząt - karma dotarła do Krzesimowa
schronisko
W dniu 19 grudnia, zebrane przez uczniów przedmioty i karma, zostały przewiezione do Schroniska w Krzesimowie. Opiekunowie zwierząt bardzo dziękują wszystkim nauczycielom i uczniom za wsparcie materialne. SU dziękuje ofiarodawcom za dary i wrażliwe serca.
Pierwszaki pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki szkolnej
Pasowanie
W dniu 14 grudnia 2017 roku odbyło się oficjalne przyjęcie uczniów klas I do grona czytelników biblioteki szkolnej. Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych do korzystania z jej zasobów oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania, dzięki której mogą poznać nowy, niezwykły świat zamknięty na kartach książek.
Świąteczny Kiermasz - wyniki konkursu
kiermasz
W dniach 18 - 19  grudnia   zorganizowany był   świąteczny kiermasz, który przeprowadzili rodzice z Rady Rodziców.  Można było zakupić różnorodne ozdoby wykonane przez naszych uczniów na  świąteczny konkurs.  Nagrodzeni  w konkursie uczniowie, którym serdecznie gratulujemy,  otrzymają nagrody podczas szkolnych Jasełek. Uzyskany dochód będzie przekazany na Adopcję Serca. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, nauczycieli jak i rodziców.
Przedstawienie profilaktyczne „A ty, co wybierasz?”
przedstawienie
Dnia 12.12.2017 r. odbyło się Przedstawienie Profilaktyczne dla klas VI – VII oraz oddziałów gimnazjalnych. Zostało ono przygotowane przez uczniów naszej szkoły:
- A. Wójcik i A. Zielińską z klasy IV b;
- K. Bąk, A. Bednarza, A. Bochniarz, K. Grabowskiego, Z. Kozerę, P. Marcinka, D. Oleszka, N. Ostrowskiego, D. Sikorę, E. Sławińską, B. Tomkiewicza i K. Więckowskiego z klasy II a;
- M. Budzyńską, E. Cieniuch i K. Trębacza z klasy III b,  pod kierunkiem nauczycieli: p. B. Dec, p. A. Kurzyp i p. E. Gwardy. Spektakl to historia człowieka, który wpadł w szpony nałogu alkoholowego. Głównego bohatera odwiedziły trzy duchy, które pokazały mu jego przeszłość, teraźniejszość, i przyszłość. Zjawy wykonały symboliczny taniec. Grze aktorów towarzyszyła prezentacja multimedialna. Skondensowana forma artystyczna w połączeniu z oprawą muzyczną wywołała na zgromadzonych duże wrażenie. Młodzi aktorzy otrzymali z rąk pani dyrektor Anny Góreckiej drobne upominki, które ufundowała Rada Rodziców.
Klasa IVB I IVC u Mikołaja w teatrze Capitol.
wycieczka
Podczas mikołajkowego wyjazdu do Warszawy klasa IVB i IVC wraz z wychowawcami i rodzicami wzięła udział w spektaklu Piotruś Pan w teatrze Capitol. W nim też nasze dzieci zaszczycił swoją obecnością mikołaj, który wręczył im cukierki i świąteczne paczki. Kolejną dawkę wrażeń otrzymaliśmy w Centrum Nauki Kopernik, w którym różnorodność eksponatów pozwoliła nam na odkrycia w dziedzinie biologi, matematyki, fizyki czy astronomii. Pełni pozytywnych emocji po kilkugodzinnych doświadczeniach wyruszyliśmy w drogę do Łęcznej.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www