Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Konkurs Informatyczny "BÓBR"
24-10-2008 r. dziewięciu uczniów z klas VI wzięło udział w III  Konkursie Informatycznego "BÓBR" pod opieką Pana W. Muszyńskiego. Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej, zainicjowanym w roku 2004 na Litwie, na wzór Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Konkurs Bóbr jest przeprowadzany raz w roku jednocześnie w wielu krajach. Ma on charakter jednorazowego testu wykonywanego z pomocą komputera na oprogramowaniu konkursowym.
15-lecie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej
Nasza szkoła ma już 15 lat. Z tej okazji została zorganizowana okolicznościowa wystawa fotograficzna. Jej otwarcie nastąpiło w dniu 16 października 2008 r. podczas uroczystości ślubowania uczniów klas  I. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do jej zwiedzania, a w szczególności uczniów i absolwentów naszej szkoły, rodziców i byłych pracowników SP nr 4. Wystawa jest udostępniona w dni powszednie godzinach 8.00 - 15.00. - czytaj więcej

Jan Paweł II – Wychowawca Młodych
„Dzielmy się chlebem,
dzielmy się niebem,
niech się odmieni
oblicze ziemi tej ziemi”

Jan Paweł II wielokrotnie w swoim nauczaniu zachęcał i wzywał do służby i miłości względem bliźniego. Odpowiadając na Jego wezwanie i prośby Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Łęcznej już po raz czwarty włączyła się w przeprowadzenie publicznej zbiórki przy okazji corocznych obchodów Dnia Papieskiego.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www