Google Classroom

Oddziały przedszkolne
Logowanie

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Odkrywaj książki...

Zmiana planu lekcji
plan

Od II semestru obowiązuje nowy plan lekcji. Aktualny plan szkoły podstawowej i oddziałów gimnazjalnych  dostępny jest na stronie internetowej.
BAL KARNAWAŁOWY DLA KLAS I-III (wideo)
Dnia 24 stycznia 2018r. odbył się bal karnawałowy dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, biedronek, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadził DJ, który od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci do wspólnej zabawy i korowodów tanecznych. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci odśpiewywały tegoroczne muzyczne hity. Gdy pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było bawić się dalej. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął szybko. Po tegorocznym balu pozostały już tylko wspomnienia. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejny bal.
Bezpieczne ferie zimowe (film)

ferie

26 stycznia Zespół d/s Promocji Zdrowia, czyli klasy IIIB, IIIC, IIID, IIIE przygotował przedstawienie szkolne ,,Bezpieczne ferie”. Mali aktorzy w ciekawy i zabawny sposób przypomnieli uczniom o zasadach bezpieczeństwa podczas ferii. Widzowie z życzliwością przyjęli nasze przesłanie i dużymi brawami nagrodzili artystów. Bezpieczny powrót do szkoły jest przecież najważniejszy!!!!
Wyjazd pełen niezapomnianych wrażeń
16 stycznia 2018r. uczniowie klasy VIc oraz chętni z klasy VIIa wybrali się do Centrum Kongresowego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na spektakl pt. „Opowieść wigilijna” na podstawie opowiadania Karola Dickensa, czyli jednej z najpiękniejszych i wzruszających opowieści o magii Świąt Bożego Narodzenia.
Ponadczasowe przesłanie „Opowieści wigilijnej” dało młodym widzom do myślenia.
Medal Lumen Mundi dla s. Doroty
odznaczenie
Miło nam poinformować, że w dniu 17.01.2018 r. s. Dorota Ostolska otrzymała od ks. Arcybiskupa Stanisława Budzika medal „Lumen Mundi” za zasługi na polu promowania ducha misyjnego wśród dzieci i młodzieży i organizowanie Kolędników Misyjnych. Cieszymy się i gratulujemy.

Język...

Obiady szkolne
LUTY 2018
uczeń - 39zł
pracownik - 94,25zł
Programy
Bierzemy udział
w ogólnopolskich programach.

V edycji programu.


Nasze sukcesyKrajowy Certyfikat
Szkoły Promującej Zdrowie


Tytuł Szkoły
Przyjaznej Dziecku z Cukrzycą
Ciekawe strony
Znajdź nas
BIP szkoły
Projekt: Witold Muszynski - www