Moja szkoła w wersach

Uczniowie w swych utworach lirycznych podjęli refleksje nad historią i społecznością tworzącą naszą szkołę od trzech dekad. Celem konkursu było pobudzenie wrażliwości artystycznej oraz aktywności twórczej, a także promowanie talentów pisarskich naszych podopiecznych. Warto dodać, że uczniowie wykazali się kreatywnością, artystycznym polotem i poczuciem humoru. A co najważniejsze ukazali w swych pracach indywidualną perspektywę oraz własne wspomnienia związane z naszą „Czwórką", dodając przy tym kolejne cegiełki do kart historii naszej szkoły.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w dniu 8 listopada 2023 r. Nagrody dla uczestników ufundowała Rada Rodziców.
Jury w składzie: p. Monika Okońska, p. Weronika Winiarska, p. Barbara Woźnica nagrodziło i wyróżniło prace następujących uczniów:

KLASY IV-VI:

• I miejsce - Szymon Bielak
  • II miejsce - Mateusz Nowak
  • III miejsce - Martyna Żmudziak
  • Wyróżnienie- Filip Pietrzak

Klasy VII-VIII:

• I miejsce - Maria Walatek
  • II miejsce- Ewa Siegieda
  • III miejsce - Lena Madyniak
  • Wyróżnienie- Zuzanna Jońska

Pozostali uczestnicy: Kinga Gerosa, Dawid Sierpiński, Antoni Mróz, Mikołaj Mróz, Nadia Sierpińska, Maja Szewczak, Adam Kanaszewski, Lena Sprawka, Antoni Rożek, Natalia Sondaj, Aleksandra Bubic, Natalia Ryć, Maja Jurczuk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dużo wytrwałości oraz kreatywności w rozwijaniu swojej pasji pisarskiej!
Opr. Weronika Winiarska