images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

Międzynarodowa kampania - ,,19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży".

Co roku na całym świecie odbywa się międzynarodowa kampania - „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży". W tym roku również nasza szkoła, we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łęcznej, włączyła się do działań związanych z tą akcją.

W ramach kampanii psycholodzy szkolni pani Beata Dec i pani Katarzyna Sierpińska oraz opiekunowie samorządu szkolnego pani Monika Okońska oraz pani Agnieszka Bedynek-Borys  zorganizowały:

• ‌akcję informacyjną dla dzieci i ich rodziców,
  • ‌warsztaty psychoedukacyjne dotyczące przeciwdziałania przemocy,
  • ‌konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III oraz literacki dla uczniów IV-VIII pod hasłem „Zło dobrem zwyciężaj". Razem przeciwko przemocy"

Z kolei młodzież z Pokoju Przyjaźni oraz Samorządu Uczniowskiego przeprowadziła :

• ‌dzień pod hasłem „Masz swoje prawa. Razem przeciwko przemocy".

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za wsparcie tak ważnej tematyki jaką jest przeciwdziałanie przemocy.

Opr. Katarzyna Sierpińska, Beata Dec, Monika Okońska, Agnieszka Bedynek-Borys

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.