Start

Klasa 2b brała udział w konkursie „Serenada dla dzieci - bezpieczni w szkole” organizowany przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek, producenta serów żółtych Serenada.

Celem konkursu było pokazanie uczniom, że zakrywanie ust i nosa może kojarzyć się z czymś przyjemnym i być świetną formą zabawy. Spośród szkól z całej Polski nasze uzasadnienie, dlaczego to właśnie my mamy wygrać w tym konkursie zostało wybrane jako 1 ze 100 ciekawych propozycji. Następnym etapem było głosowanie. Dziękujemy za wszystkie głosy naszej dyrekcji, nauczycielom, rodzicom i uczniom, sąsiadom, znajomym i wszystkim, którzy głosowali na naszą klasę.
Od dzisiaj nasza klasa podczas przerw między lekcjami będzie dzieliła się uśmiechem, mimo zakrytych ust podczas pandemii Covid-19, a nie kanapką.

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.