Start

Rok szkolny dobiega końca, dlatego  warto podsumować różne działania, które podejmowaliśmy mimo pandemii.

Nowością w czasie lekcji muzyki była możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań muzycznych zarówno w "Mini Koncertach" klasowych, które są udostępnione na platformie classroom oraz  poprzez stworzenie prezentacji  multimedialnych zatytułowanych  "Historia Koncertów Młodych Talentów w naszej szkole". Dotychczas wspólnie z paniami: Niedobylską, W. Wójtowicz i A. Bednarską  udało się nam zorganizować IX koncertów. Mamy nadzieję, że JUBILEUSZOWY  X KONCERT MŁODYCH TALENTÓW odbędzie się już w tradycyjny sposób z udziałem publiczności.

Zapraszamy do obejrzenia  prezentacji wspomnień przygotowanych i wykonanych przez ucznia klasy 6f - Stefana Jaroszka

Opr. Bożena Kozyra

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

NASZE SUKCESY

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.