Start

Dzień Edukacji Narodowej, nazywany również Dniem Nauczyciela, to szczególne święto dla wszystkich pracowników oświaty. Również w naszej szkole, mimo trudnej sytuacji epidemiologicznej, uczniowie postanowili chociaż symbolicznie uczcić ten wyjątkowy dzień.

Samorząd Uczniowski przygotował okolicznościową gazetkę oraz plakaty jako wyraz wdzięczności nauczycielom za ich codzienny trud i poświęcenie. Uczniowie złożyli swoim pedagogom oraz wszystkim pracownikom naszej szkoły serdeczne życzenia i podziękowania.

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tradycyjny Dzień Nauczyciela zwykle obchodzony jest bardzo uroczyście, niestety w tym roku z uwagi na ograniczenia związane z epidemią miał  charakter symboliczny. W hali sportowej spotkali się z dyrekcją tylko nagrodzeni pracownicy szkoły i przedstawiciele Rady Rodziców. Dyrektor Sławomir Winiarski w imieniu Burmistrza Łęcznej trojgu nauczycieli z naszej placówki wręczył nagrody. Otrzymali je w tym roku p. Ewa Żelechowska, p. Maria Olech i p. Witold Muszyński. Natomiast 21 osobowa grupa nauczycieli oraz kilkuosobowa grupa pracowników administracji i obsługi została uhonorowana nagrodami Dyrektora Szkoły.

Do wszystkich nagrodzonych zwrócił się dyrektor z podziękowaniami za podejmowane starania w kształtowanie wizerunku szkoły i odpowiedzialne, pełne zaangażowania wykonywanie podejmowanych zadań. Cytując Patrona Szkoły św. Jana Pawła II podkreślił, że nauczyciel ma być przyjacielem i sprzymierzeńcem dzieci i młodzieży w ich poszukiwaniach wartości, młodzieńczej walce i budowaniu fundamentów przyszłego życia.

Rolę nauczycieli w życiu młodych ludzi zaakcentowała także Przewodnicząca Rady Rodziców p. Anna Dygulska, która przemawiając do zebranych podziękowała za pracę i trud włożony w edukację oraz pomoc w wychowaniu dzieci. Szczególną uwagę zwróciła na nauczycielską cierpliwość i zrozumienie w codziennych kontaktach oraz krytyczne uwagi i wskazówki które pomagają rodzicom obiektywnie spojrzeć na własne dzieci.Delegacja rodziców złożyła na ręce dyrekcji  kwiaty dla wszystkich nauczycieli.

 

OFFICE 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

,,AI Schools and Academy”
Innowacyjny program z zakresu sztucznej inteligencji.
Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”

KALENDARZ WYDARZEŃ

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

NASZE SUKCESY

Szkoła Promująca Zdrowie
Krajowy Certyfikat
Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.