images/newsy/sp4/slajd/jubileusz1.gif

W środę, tj. 23 października 2019 roku uczniowie klasy III E wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęli od Stadionu Narodowego. Z trybun podziwiali ogromny obiekt, na którym odbywają się nie tylko mecze piłki nożnej, ale również koncerty muzyczne wspaniałych artystów.

Kolejnym punktem zwiedzania było Stare Miasto, gdzie znajduje się Zamek Królewski i Kolumna Zygmunta III Wazy. Uczniowie podziwiali piękno Starego Miasta, Zamku Królewskiego  zbudowanego w stylu barokowo – klasycystycznym i Bazyliki Archikatedralnej św.  Jana Chrzciciela. Mieli okazję zobaczyć Pomnik Małego Powstańca i Syrenkę Warszawską. Zwiedzanie Warszawy nie mogło odbyć się bez wizyty w Centrum Nauki Kopernik. Tam  uczniowie mieli okazję własnoręcznie dokonać wielu doświadczeń naukowych.

To był ostatni punkt wycieczki, po której na pewno zostanie wiele wspaniałych wspomnień.

Opr. M. Hawrylak

MICROSOFT 365

ODKRYJ KSIĄŻKI

MOL NET+

KURATORIUM

CLASSROOM

E-DZIENNIK

REALIZUJEMY PROGRAMY

Projekt Erasmus+
„Już dziś zaplanuj swój sukces”
Program Centrum Mistrzostwa Informatycznego
Aktywizacja młodzieży uzdolnionej informatycznie
Program SuperKoderzy
Robotyka i programowanie.

KALENDARZ WYDARZEŃ

Szkoła Odkrywców Talentów
Tytuł Ministerstwa Edukacji Narodowej.