R. szk. 2017/2018

W dniach 24 i 25 maja 2018 r. uczniowie klas 3A, 3B i 3F odwiedzili najpiękniejsze miejsca Roztocza. Wycieczka rozpoczęła się od Rynku w Zamościu.

W dniach 24 i 25 maja 2018 r. uczniowie klas 3A, 3B i 3F odwiedzili najpiękniejsze miejsca Roztocza. Wycieczka rozpoczęła się od Rynku w Zamościu. Następnie odwiedziliśmy chrząszcza w Szczebrzeszynie i jedną z najpiękniejszych Synagog Lubelszczyzny. Potem pojechaliśmy  do Zwierzyńca. Zachwycił nas Kościółek na wodzie i pomnik szarańczy, jednak najpiękniejsze okazały się stawy Echo. Choć nie udało nam się zobaczyć hodowli konika polskiego, to w pełnej krasie ukazał się łabędź. Kolejnym punktem dnia była zagroda Guciów.  Tam już pytań było bez liku. Do Ośrodka Wypoczynkowego  „Pszczeliniec” w Krasnobrodzie dotarliśmy mocno zmęczeni. Pyszna obiadokolacja i wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek przywróciły nam energię. Okazało się, że „piżama party” są w naszym zasięgu. Noc minęła spokojnie i bez przeszkód.

Drugi dzień powitał nas szwedzkim stołem ze śniadaniem, więc humory były doskonałe. W Krasnobrodzie odwiedziliśmy Kapliczkę na wodzie, Klasztor (w którym odbywała się pielgrzymka osób niepełnosprawnych) i mini zoo z pięknymi pawiami. Jednak wszyscy zapamiętamy szlak „Szumów” w Rebizantach, gdzie dominowały szafirowobłękitne ważki. Również Kamieniołomy w Józefowie cieszyły się ogromnym powodzeniem- każdy znalazł ślady przeszłości. Po pysznym obiedzie w Zamościu był czas na lody i pychotki. Wróciliśmy mocno zmęczeni, ale w super humorach.

Polecamy tę wycieczkę.

Uczniowie i wychowawcy