R. szk. 2018/2019

Czarodziej Andrzej, przygotował dla uczniów stacje zadaniowe. Każda grupa miała do wykonania 5 poleceń. Po zrealizowaniu każdego zadania, uczestnicy zdobywali klucze za udzielenie poprawnej odpowiedzi. Na końcu czekała ich andrzejkowa nagroda w postaci komentarza „Jesteście wyjątkowi!” oraz cukierka z wróżbą. Po skończonych zadaniach uczniowie wróżyli sobie, kim będą w przyszłości oraz ustawiając buty przewidywali, która panna pierwsza wyjdzie za mąż. Następnie dziewczynki oraz chłopcy lali wosk przez dziurkę od klucza, a z powstałych kształtów odgadywali, co przyniesie im los. Radość, szczęście i zaciekawienie, to główne emocje towarzyszące wspólnej zabawie. Na zakończenie naszej uroczystości, wszyscy zgromadzeni wylosowali ciasteczko z wróżbą i zrobili sobie pamiątkowe, śmieszne fotki.

Opr. Katarzyna Dworak