Projekt realizowany jest przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej wraz z Akademią Ekonomiczno – Humanistyczną w Warszawie. 23. października grupa projektowa w składzie: Julia Książek, Marcel Lewkowicz oraz Martyna Patyra wzięła udział w inauguracji projektu  oraz w warsztatach, które odbyły się online. Nasi uczniowie zaprezentowali wizytówkę grupy, mocne strony zespołu, opisali cele, jakie chcieliby osiągnąć poprzez udział w programie i zapoznali się z zadaniami projektowymi. Teraz czas zaangażować do pracy  wszystkich członków samorządu. O podejmowanych działaniach będziemy informować na stronie szkoły. Mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć certyfikat, a w naszej szkole nastąpią zmiany, które zaowocują jeszcze lepszą współpracą  pomiędzy nauczycielami, uczniami i dyrekcją.

Opr. Opiekunowie SU