Dzień Mamy i Taty to szczególne święto, podczas którego dzieci mogą podziękować swoim rodzicom za miłość i troskę. Z tej okazji uczniowie klasy 3a zaprosili swoich rodziców na uroczystość, która odbyła się 7 czerwca.

Dzieci przygotowały część artystyczną, w której rodzice mieli okazję wysłuchać pięknych wierszyków i wzruszających piosenek. Nie zabrakło również akcentów bajkowych. Na naszej klasowej scenie pojawiły się takie postacie, jak: Czerwony Kapturek i wilk oraz Królewna Śnieżka wraz z krasnoludkami.  Po występie dzieci wręczyły rodzicom upominki - własnoręcznie przygotowane poduszki w kształcie serca. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.  To miłe spotkanie na pewno zostanie rodzicom w pamięci na długi czas. Dziękujemy  za przybycie i wspólne świętowanie.

A. Bartoszek