Fotografia to już bowiem stały element zajęć praktycznych w naszej szkole. Tym razem uczniowie klasy 4a i 4d  odbyły warsztaty fotograficzne w plenerze.

Uczestnicy w czasie zajęć nie tylko świetnie się bawili, ale także poszerzyli swoją wiedzę i umiejętności techniczne z zakresu fotografii, rozwinęli zmysł estetyki, umiejętności budowania kadrów, wykorzystania oświetlenia naturalnego. Dzieci wykonały mnóstwo interesujących zdjęć, inspirowanych motywami jesieni,  które można oglądać w załączonej galerii.

Takie warsztaty powinny odbywać się częściej, gdyż rozbudziły autentyczne zainteresowanie uczniów fotografią. Zdobytą wiedzę na pewno wykorzystają w przyszłości, uwieczniając ważne chwile swojego życia.

Opr. Witold Muszyński