Dnia 10.03.2022 r. wybraliśmy się na wycieczkę do pobliskiej restauracji “Pub 30-stka” w Łęcznej. Wyjście to zostało zorganizowane z okazji Dnia Kobiet. Celem wycieczki było miłe spędzenie tego święta, integracja klasy, a także uwrażliwienie na kulturalne zachowanie się w miejscu publicznym oraz przy stole podczas posiłku. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych warsztatach robienia pizzy. Wybierając ulubione dodatki, tworzyły własne kompozycje smakowe. Wszystkie pizze wyglądały wspaniale! Następnie przygotowane przysmaki trafiły do pieca, a po kilku minutach na stoły.  Uczniowie z wielkim apetytem skonsumowali własnoręcznie wykonane pizze, które jak sami podsumowali - były przepyszne! Wycieczka była bardzo udana i na pewno długo pozostanie w ich pamięci. Wszyscy wrócili do szkoły zadowoleni.