Czas już poznać wyniki konkursu, który zorganizowano z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Zadaniem uczniów klas III-VII było zilustrowanie dowolnej zasady bezpiecznego korzystania z internetu.

Dzień bezpiecznego Internetu (DBI) to największa coroczna akcja na rzecz bezpieczeństwa dzieci w Internecie. W tym roku DBI wypada we wtorek 8 lutego, ale obchody będą trwały przez cały luty. W ramach szkolnych obchodów uczniowie na zajęciach z wychowawcami i na lekcjach informatyki poznawali zagrożenia wynikające z nowoczesnych urządzeń mobilnych,  gier online, wymiany plików przez Internet i innych form komunikacji online. Podejmowali działania na rzecz walki z nielegalnymi treściami i spamem w sieci internetowej poprzez uczestnictwo w różnorodnych zadaniach konkursowych, m.in. na najlepszy komiks, grafikę komputerową, plakat,  a także grę, animację w Scratch-u lub Pythonie,  jednocześnie promując działania na rzecz bezpiecznego korzystania z sieci przez dzieci i młodzież.

Wyniki konkursu:  Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 - Działajmy razem!

Uczniowie nagrodzeni

• Lena Sprawka – kl. 3A
  • Nikola Ćwirzeń – kl. 3B
  • Iga Głogowska – kl. 3B
  • Zuzanna Karbowniczek – kl. 3C
  • Mikołaj Mróz – kl. 5B
  • Samuel Chabros – kl. 5E
  • Martyna Kaźmierczyk – kl. 7B

Uczniowie wyróżnieni

• Zuzanna Figura – kl. 3A
  • Patryk Kmiotek – kl. 3A
  • Julia Eichelman – kl. 3B
  • Maja Szewczak – kl. 3B
  • Bartłomiej Danielewicz – kl.4B
  • Mateusz Nowak – kl.4C
  • Jakub Krępacki – kl. 5E
  • Lena Mazurek – kl. 7D

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.
Uczniów z klas 4 -7 zapraszamy po odbiór nagród już od środy 9.02.2022r. w szkolnej portierni.
Dziękujemy uczniom za udział w konkursie.

Koordynator konkursu: Witold Muszyński
Współpraca: Grażyna Iwanek, Katarzyna Szymańska

Prace wyróżnione i nagrodzone w konkursie