Uczniowie uczestniczący w zajęciach świetlicowych wzięli udział w projekcie edukacyjnym pt. „Wielkanocne tradycje i symbole”.

Głównym celem projektu było: poszerzenie wiedzy na temat tradycji Świąt Wielkanocnych, kształtowanie przywiązania i szacunku do tradycji, rozwijanie inwencji twórczej oraz integracja grupy. W związku z realizacją projektu przeprowadzono konkurs na najpiękniejszą palmę, odbyły się warsztaty zdobienia pisanek, korzystając z różnych źródeł uczniowie pod kierunkiem wychowawców wyszukiwali informacje dotyczące tradycji w różnych regionach naszego kraju oraz  zapoznali się z symboliką polskiej święconki. Podczas realizacji projektu uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a efekty pracy można obejrzeć w prezentacji.

wychowawcy świetlicy