W dniu 14 czerwca  uczniowie klasy integracyjnej IVA zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację matematyczną  pt. „Na płaszczyźnie”. To autorskie przedstawienie powstało  w ramach realizacji innowacji matematycznej „Matematyka z rymem i piosenką”.

W dniu 14 czerwca  uczniowie klasy integracyjnej IVA wraz ze swoimi opiekunami Wiesławą Grzegorczyk i Elżbietą Gładosz  zaprezentowali społeczności szkolnej inscenizację matematyczną  pt. „Na płaszczyźnie”. To autorskie przedstawienie powstało  w ramach realizacji innowacji matematycznej „Matematyka z rymem i piosenką”.  Wykorzystując różnorodne rekwizyty, muzykę  i taniec, dzieci przedstawiły własności różnych figur oraz związki między nimi. Kostiumy i rekwizyty zostały wykonane przez panią Agnieszkę Regec. Spektakl spotkał  się z bardzo dobrym przyjęciem wśród społeczności uczniowskiej, rodziców i nauczycieli.

oprac. Wiesława Grzegorczyk, Elżbieta Gładosz