W dniach 30-31 maja 2019 r odbył się już VIII Koncert Młodych Talentów. Tegoroczne hasło „Piękne, bo polskie” było zainspirowane ważnymi rocznicami, które świętowaliśmy w bieżącym roku szkolnym.

W dniach 30-31 maja 2019 r odbył się już VIII Koncert Młodych Talentów. Tegoroczne hasło „Piękne, bo polskie” było zainspirowane ważnymi rocznicami, które świętowaliśmy w bieżącym roku szkolnym:

•  100-lecie Odzyskania Niepodległości
  •  25-lecie istnienia naszej szkoły
  •  40-lecie wyboru Papieża Jana Pawła II na Stolicę Piotrową

Koncert stał się okazją do sentymentalnej podróży  w ubiegłe stulecie. Piękne polskie piosenki połączone z prezentacją multimedialną  przybliżyły nam najważniejsze wydarzenia z tego okresu.

W czwartkowy wieczór występy artystów mogli zobaczyć rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Drugiego dnia widowisko obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Sądząc po reakcjach publiczności i gromkich brawach, koncert bez wątpienia wszystkim się podobał.

W koncercie udział wzięli:

• Adamczyk Karolina
  • Bąk Kornelia
  • Cygan Vel Wada Dominika
  • Czupryn Mateusz
  • Grabiec Michał
  • Kaźmierczyk Martyna
  • Matejczuk Kamil
  • Matyś Julia
  • Orzeł Szymon
  • Pastuszak Filip
  • Patyra Martyna
  • Pieniak Julia
  • Powęzka Natalia
  • Stadnicka Wiktoria
  • Świrk Milena
  • Walatek Pola
  • Więczkowski Ksawery
  • Wójcik Matylda
  • Ziętek Oliwier

Koncert opracowały i przygotowały: Bożena Kozyra, Marta Niedobylska, Wioletta Wójtowicz.

Logo koncertu -  Anna Bednarska

Fotorelacja: -  Witold Muszyński

Opr. Marta Niedobylska

Relacja filmowa z koncertu wkrótce.