W  ramach obchodów Dnia Patrona został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „Prowadzisz nas już 25 lat” dla dzieci z klas 0 – II. Przy ocenie prac jury wzięło pod uwagę następujące kryteria: samodzielność w wykonaniu pracy, estetykę, myśl przewodnią pracy, technikę.

W maju, w ramach obchodów Dnia Patrona został zorganizowany konkurs plastyczny pod hasłem „Prowadzisz nas już 25 lat” dla dzieci z klas 0 – II.

Celem konkursu było:

• przybliżenie historii szkoły w połączeniu z patronem  Papieżem Janem Pawłem II,
  • pogłębienie wśród dzieci wiedzy o życiu, posłudze i osobowości św. Jana Pawła II,
  • przybliżenie wartości zawartych w nauczaniu św. Jana Pawła II,
  • rozwijanie kreatywności i talentów plastycznych dzieci.

Przy ocenie prac jury wzięło pod uwagę następujące kryteria: samodzielność w wykonaniu pracy, estetykę, myśl przewodnią pracy, technikę. Komisja przyznała nagrody i wyróżnienia dla najlepszych spośród 60 prac, które wpłynęły na konkurs, w trzech kategoriach wiekowych:

grupy „0”

• I miejsce - Nikodem Sych gr.0c
  • II miejsce – Łucja Chlebik gr.0c
  • III miejsce – Aleksander Roczon gr.0e

• Lena Żurek gr. 0b
  • Bartosz Jakielaszek gr. 0b
  • Julia Kot gr. 0c

• I miejsce – Julia Kotuła kl. Ic
  • II miejsce – Filip Pietrzak kl.Ic
  • III miejsce – Maja Żyśko kl.Ib

• Adam Strzałka kl.Ie
  • Alicja Lipińska kl.Ic
  • Martyna Elerd kl.Ia

• I miejsce – Mikołaj Mróz kl.IIb
  • II miejsce – Maja Wójtowicz kl. IIa, Bartłomiej Kostrubiec kl. IId
  • III miejsce – Amelia Wójcik kl.IIe, Julia Wójcik kl.Iia

• Paulina Pacek kl.IIa
  • Mikołaj Mlonka kl.IIe
  • Samuel Chabros kl.IIE

Wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymają nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy podziękowania za udział w konkursie. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Organizatorzy: I. Kiełbasa, E. Karasińska, W. Samborska.