Już po raz drugi odbyły się w naszej szkole Targi Edukacyjne. Uczniowie klas VIII oraz oddziałów gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z propozycjami szkół średnich z powiatu i województwa.

Już po raz drugi odbyły się w naszej szkole Targi Edukacyjne. Uczniowie klas VIII oraz oddziałów gimnazjalnych mieli okazję zapoznać się z propozycjami szkół średnich z powiatu i województwa:

• Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim;
  • Zespół Szkół w Puchaczowie;
  • Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach;
  • Zespół Szkół w Ludwinie;
  • Zespół Szkół w Dubience;
  • XIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie;
  • Zespół Szkół nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie;
  • Zespół Szkół w Łęcznej;
  • Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej.

Przedstawiciele każdej placówki przygotowali szczegółowe informacje na temat aktualnej oferty edukacyjnej. Oprócz nauczycieli przy każdym stanowisku znajdowali się również licealiści, którzy odpowiadali na pytania młodszych kolegów, chętnie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i radami.

Impreza przygotowana została przez p. B. Dec, p. K. Sierpińską i p. E. Gwardę poszerzyła zakres działań w ramach preorientacji zawodowej podejmowanych w Szkole Podstawowej Nr 4 w Łęcznej.