Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but newsy/2019/01/9 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

10 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zofiówce odbyły się rozgrywki gminne XIX edycji Konkursu Wiedzy Prewencyjnej pod hasłem „Jestem bezpieczny”. Pod czujnym okiem Policji i Straży Miejskiej drużyny reprezentujące szkoły podstawowe w Gminie Łęczna rozwiązywały test wielokrotnego wyboru.

10 maja 2019 r. w Szkole Podstawowej w Zofiówce odbyły się rozgrywki gminne XIX edycji Konkursu Wiedzy Prewencyjnej pod hasłem „Jestem bezpieczny”. Pod czujnym okiem Policji i Straży Miejskiej drużyny reprezentujące szkoły podstawowe w Gminie Łęczna rozwiązywały test wielokrotnego wyboru składający się z 20 pytań. Tematyka konkursu dotyczyła zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa: w domu, w szkole, podczas wypoczynku, problematyki uzależnień, cyberprzemocy, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, elementarnej wiedzy z zakresu prawa i działania służb powołanych do ochrony bezpieczeństwa. Drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Kacper Misztal – kl. IV d, Hanna Kalita – kl. V c i  Aleksander Śledź – kl. VI c wyłoniona drogą eliminacji szkolnych, w których wzięło udział 294 uczniów klas IV-VI, zajęła II miejsce. Wszystkim uczestnikom towarzyszyła miła atmosfera oraz radość z otrzymanych dyplomów i nagród.

Oprac. Marzena Winiarska

{gallery rows=1 cols=3}newsy/2019/01/9{/gallery}