22 marca w ramach Dnia Otwartego w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole, nauczycielki zerówek przygotowały dla zaproszonych pięciolatków z łęczyńskich przedszkoli niesamowitą niespodziankę.

22 marca, w ramach Dnia Otwartego  w oddziałach przedszkolnych w naszej szkole, nauczycielki zerówek przygotowały dla zaproszonych pięciolatków z łęczyńskich przedszkoli niesamowitą niespodziankę. Wszystkie panie zamieniły się chwilowo w profesjonalne aktorki, które zaprezentowały małym gościom bardzo zabawną inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”.

Brawurowo odegrane role, fantastyczne kostiumy i dekoracje oraz lubiane przez wszystkich piosenki zachęciły dzieci do aktywnej zabawy i żywiołowych reakcji  w trakcie przedstawienia. Bawiły się zarówno pięciolatki jak i sześciolatki z naszej szkoły, które nieczęsto mają okazję oglądać swoje panie w tak niecodziennych sytuacjach.

Oto nauczycielki, które przygotowały to niesamowite przedsięwzięcie:

• Agnieszka Bedynek – Borys,
  • Grażyna Iwanek,
  • Małgorzata Kościarz,
  • Małgorzata Makara,
  • Maria Olech,
  • Renata Panas,
  • Beata Słomka,
  • Iwona Szczuka,
  • Magda Wójcik,
  • Wioletta Wójtowicz,
  • Marlena Zmorska,
  • Ewa Żelechowska.

W przedstawieniu uczestniczyła także mama przedszkolaka, p. Olga Drozd, która wspólnie z synem Mateuszem na zmianę wcieliła się w rolę tytułowej rzepki.
Koordynacją projektu zajęły się panie: Maria Olech, Beata Słomka, Grażyna Iwanek

Film z przedstawienia na podstawie wiersza J. Tuwima pt. ,,Rzepka”

Operator kamery: Mikołaj Skoczylas kl. 5d