Pierwszy dzień wiosny  uczniowie klasy II d przywitali zabawami na interaktywnej podłodze. Dzieci wzięły udział w niecodziennych zajęciach z wykorzystaniem „Magicznego dywanu”, który przeniósł je w krainę interaktywnych  gier i zabaw. Zabawowa forma zajęć skutecznie absorbowała uwagę dzieci, angażując je tym samym w aktywną naukę. Nauka przez zabawę sprawiła naszym drugoklasistom wiele radości.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę pana Macieja Zająca za przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Opr. Elżbieta Polak