Dnia 14 marca 2019 r. uczniowie klas II i III wzięli udział w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyszłość Naturą Bogata".  Uczennice zaprezentowały piękne wiersze o tematyce przyrodniczej.

Dnia 14 marca 2019 r. uczniowie klas II i III wzięli udział w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Przyszłość Naturą Bogata” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Łęcznej. Uczennice zaprezentowały piękne wiersze o tematyce przyrodniczej i swoim talentem recytatorskim oczarowały członków jury. Spośród 7 uczennic klas II i III  Lena Gdańska z kl. IIIA oraz Maria Walatek z klasy II D zostały laureatkami w kategorii wiekowej klas I-III,  a wyróżnienia otrzymały:  Helena Słowik z kl. IIE oraz Gabriela Janocińska z kl. II C.

Wszystkim uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni, że godnie reprezentują nasza szkołę.

Opracowała: Katarzyna Dworak