Już po raz piąty w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Walentynkowy. W tym roku jego rozstrzygnięcie odbyło się 7 marca br., ponieważ święto zakochanych przypadło w okresie ferii zimowych.

W konkursie wzięło udział 39 uczniów z klas IV – VIII i oddziałów gimnazjalnych.  Kolejny raz jury z zapartym tchem czytało wiersze, rymowanki, opowiadania, kartki z dziennika, pamiętnika, których tematem przewodnim była miłość. Po długiej naradzie komisja konkursowa wyłoniła laureatów oraz przyznała wyróżnienia. Ponadto uczniowie otrzymali nagrody i słodkie upominki, które ufundowała Rada Rodziców.

Lista laureatów klas IV-VI

• I miejsce: Mateusz Szymaniak (VIb), Ewelina Michalak (Vc)
  • II miejsce: Hanna Kalita (Vc)
  • III miejsce: Martyna Kaźmierczyk (IVb)