Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najsympatyczniejszych i najmilszych dni w roku. Z tej okazji uczniowie klasy 1d przygotowali folkowy koncert. Rozpoczął się tańcem - kujawiakiem, który został nagrodzony gromkimi brawami, a potem zaśpiewali między innymi piosenki:  „W moim ogródecku”, „Lipkę”, „Kukułeczkę”. Po koncercie dzieci złożyły seniorom życzenia i wręczyły upominki.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Opr. Anna Stacharska