Uczniowie naszej szkoły otrzymali odblaskowe kamizelki bezpieczeństwa. To element kampanii społecznej "Dobrze Cię widzieć", której celem jest zwiększenie świadomości społecznej związanej z zagrożeniami w ruchu drogowym.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali odblaskowe kamizelki bezpieczeństwa. To element kampanii społecznej "Dobrze Cię widzieć" której celem jest zwiększenie świadomości społecznej związanej z zagrożeniami w ruchu drogowym i przeciwdziałanie wypadkom. Akcja ma m.in. wykształcić u uczniów nawyki właściwego zachowania na drodze, gdy idą do szkoły, wychodzą z autobusu, przechodzą przez jezdnię czy jadą rowerem na wycieczkę.

Kampania została zbudowana na pięciu filarach, którymi są: wiedza, świadomość, odpowiedzialność, gotowość i życzliwość.

Więcej: www.dobrzeciewidziec.org