W dniu 30 stycznia 2019 roku w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Łęcznej turniej siatkówki dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyły dwie drużyny z Łęcznej, drużyna z Puchaczowa, Głębokiego i Ludwina. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Dominika Sikora i Julia Nowak z klasy IIIa, Karolina Partyka z IIIb, Julia Misztal, Weronika Stadnicka i Julia Lisiczka z klasy VIIIb oraz Nikola Cieniuch, Aleksandra Kępka i Aleksandra Kalita z klasy VIIb. Dziewczęta rozegrały cztery  dobre mecze walcząc o każdy punkt. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 4. miejsce w powiecie.

opr. Agnieszka Kwiecińska