Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II - przyjaciel młodzieży”. Organizatorem konkursu była SP nr 51 w Lublinie, a honorowy patronat objął Lubelski Kurator Oświaty.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Grafiki Komputerowej „Jan Paweł II - przyjaciel młodzieży”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 51 w Lublinie, a honorowy patronat objął Lubelski Kurator Oświaty, pani Teresa Misiuk. W ramach konkursu należało zaprojektować w dowolnym programie graficznym pocztówkę będącą ilustracją hasła „Jan Paweł II - przyjaciel młodzieży”.

Na szkolny etap konkursu wpłynęło 11 prac z klas I-III. Komisja  postanowiła nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.

1. Maja Wójtowicz - klasa II A
  2. Lena Stamirowska - klasa  II B
  3. Kinga Wrońska - klasa II B
  4. Kacper Drączkowski - klasa II B
  5. Mikołaj Mróz -klasa II B
  6. Krystian Łagan - klasa II D
  7. Helena Walas - klasa II D
  8. Malwina Pacek - klasa II E
  9. Zuzanna Gdela - klasa II E
  10. Bianka Mikiciuk - klasa II E
  11. Jakub Wołos - klasa II E

Wręczenie nagród odbędzie się 9 listopada 2018 r.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w etapie międzyszkolnym.

Organizator etapu szkolnego:
 Elżbieta Polak